“KENDİ PROJELERİNİZLE BAŞ BAŞASINIZ”

Bolu Belediye Başkanı Özcan’ı ve yönetimini eleştiren Bolu Belediyesi AK Parti Gurup Başkanvekili Balaban, “Şuana kadar bizim projelerimiz sizi ancak idare etti. Artık kendi projelerinizle yönetim anlayışınızla baş başasınız ve görünen tek şey planlaması, programlaması olmayan otorite boşluğunda, bir o yana bir bu yana sallanan, kim nereye çekiyorsa oraya giden bir yönetim anlayışı mevcut” dedi.

5 Eylül 2020

Bolu Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Burak Balaban, Belediye Başkanı Tanju Özcan ve yönetimini çok sert eleştirdi.

“KİM NEREYE ÇEKİYORSA GİDEN BİR YÖNETİM ANLAYIŞI”

Şuana kadar Özcan ve ekibinin ıza buğdayı, orman binası, işyeri merkezi, atık su arıtma tesisi gibi AK Partili Bolu Belediyesi döneminden kalan bazı projelerle idare ettiğini söyleyen Balaban, bundan sonra Özcan’ın kendi projelerini üretip, hayata geçirmesi gerektiğini kaydetti. Balaban, “Böyle çalışma anlayışı, böyle planlama, programlama olur mu? Güçlü bir belediyeciliğin olduğu bizim dönemimizden kalan projeler olan iza buğdayıdır, orman binasıdır, işyeri merkezi projesidir, atık su artıma tesisidir; sizleri ancak bu kadar idare etti. Artık kendi projelerinizle yönetim anlayışınızla baş başasınız ve görünen tek şey, planlaması programlaması olmayan, otorite boşluğunda, bir o yana bir bu yana sallanan, kim nereye çekiyorsa giden bir yönetim anlayışı var” dedi. 

KOOPERATİF PROJESİ HÜSRAN OLDU”

Özcan’ın bir süre önce Bolu’nun yerel ürünlerini tüm Türkiye’ye satmak amacıyla kurulduğu Tarımsal Ürünler Kooperatifi’nin yaklaşık bir ay sonra kapatılması üzerine yine bir projenin hüsrana uğradığını belirten Balaban, “Başkan tarafından geçtiğimiz bir mecliste harika bir kooperatif kurduk sevinciyle verilen Temmuz ayının başında Bolu gazetelerine yansıyan müjde sadece 1 ay sonra yine Bolu gazetelerinde bu kooperatifin faaliyetlerinin 1 yıl ertelendiği iddiası, makama oturup tebrikleri kabul eden genel müdürünün görevden istifa ettiği veya el çektirildiği gerçeği ile karşı karşıya kaldık. İstifa eden veya istifası istenen değerli zatın basına yansıyan açıklamalarını okuyunca kendi adıma da gerçekten  üzüldüm” dedi.

1 yorum yapılmış

  • Bir Bolu lu6 Eylül 2020 - 11:54
    Bolu yu yaşanamaz yollarında araçla biryerden bir yere gidilemez hale getiren Kafamı eleştiriyor önce tabaklar hamamının arkasında bir yangın olsa itfaiyenin yangına ulaşması için kullanması gereken güzergahı tarif etsin
    %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.