14 AMATÖR KULÜBE MALZEMELERİ TESLİM EDİLDİ

Bolu İl Özel İdaresi tarafından her yıl amatör takımlara dağıtılmak üzere alınan malzemeler bugün Kaçayır'da yapılan törenle kulüplere teslim edildi.

14 AMATÖR KULÜBE MALZEMELERİ TESLİM EDİLDİ
6 Ekim 2020

Karaçayır sentetik sahada yapılan törene Vali Ahmet Ümit, Bolu Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Şerafettin Çilkara, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Bolu ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol Fed. İl Temsilcisi Cemallettin Metin, malzeme yardımı alacak 14 kulübün temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Bolu ASKF başkanı Zekeriya Gökmen her yıl amatör spor kulüplerine yapılan malzeme yardımında emeği geçenlere teşekkür etti. İl genel meclisi başkanı Yaşar Yüceer ise her yıl bu desteği sağlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Vali Ahmet Ümit ise Bolu daki spor tesisleri ve faaliyetleri ile ilgili bildiler vererek her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını bundan sonrada olmaya devam edeceklerini belirtti. Yapılan konuşmaların ardından 14 kulüp temsilcisine malzemeleri dağıtıldı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.