YILMAZ BU ZİYARETLERE ÇOK ÖNEM VERİRDİ

Bolu Belediyesi eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın üzerine hassasiyet gösterdiği ve bizzat kendisinin yaptığı hasta ve engelli ziyaretlerini yeni dönemde Belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri devraldı.

YILMAZ BU ZİYARETLERE ÇOK ÖNEM VERİRDİ
9 Ekim 2020

Bolu Belediyesi eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın üzerine hassasiyet gösterdiği ve bizzat kendisinin yaptığı hasta ve engelli ziyaretlerini yeni dönemde Belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri devraldı.

Bolu’da 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz, özellikle hasta ziyaretleri ile kendi döneminde takdir topluyordu.

Her Perşembe günü hazırlanan hasta listesini eline alan Yılmaz, kapı kapı dolaşarak hastaları evlerinde ziyaret ediyordu. Yenidoğan bebekleri ve engellileri de unutmayan Yılmaz, eli boş gitmediği ziyaretleri özellikle kendisi gerçekleştiriyordu. Yılmaz’a başkan yardımcıları ya da hastanın durumuna göre hekimler yada daire müdürleri eşlik ediyordu.

Yeni dönemde ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; hasta, engelli ve yenidoğan bebek ziyaretlerini yardımcılarına devretti. Başkan Özcan’ın sağ kolu olan Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’in üstlendiği görev bazı kesimler tarafından Özdemir’in milletvekilliğine aday olacağı şeklinde yorumlanırken, bir kesim tarafından ise Özcan’ın yoğun çalışmaları nedeniyle vaktinin olmadığı için hasta ziyaretlerini yardımcılarına devrettiği şeklinde yorumlanıyor.

3 yorum yapılmış

 • Bolulu9 Ekim 2020 - 12:32
  Akşamları kafa çekmeyi biliyorda hasta ziyaretine geldimi vakit bulunamıyor yoldan geçeni yardımcı yapmıslar belediye ye
  %50 %50   (Toplam 4 oy kullanıldı.)
 • bir Bolu lu9 Ekim 2020 - 19:44
  Bolulu garsonmusun masalarını hizmetinindi yapıyorsun akşamları içiyorsa sana ne kimi ilgilendirir ayıp böyle yorumlar haber bile olmayan bir yazı eleştiri kokan bir yazı malûm Bolu da son moda herkesimden Sayın Tanju Özcanı bir şekilde eleştirmek. Benim sorum sayın Sarıya bu salgın dönemin de sürekli insan içinde olan başkan ve yardımcısının ve ya daire müdürlerinin hasta ziyaretine gitmesi ne kadar doğru İnter Bolu bazı yazar çizerleri hala hazmedemiyor an
  %100   (Toplam 1 oy kullanıldı.)
 • Can9 Ekim 2020 - 23:54
  Salgın sırasında hasta ziyareti .insanda bira izân olur.elle tutulur bahaneler bulunursa daha iyi olur.misal birşey olmamışsa mutlaka bişey olmuştur gibi...

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.