“ESNAF ‘BİTTİK, TÜKENDİK’ DİYOR!”

CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın ve beraberindeki partililer esnaf ziyaretlerine devam ediyor. CHP’nin hükümete sunduğu 17 maddelik ekonomik çözüm paketinin ardından esnafı dinlemeye devam eden CHP’li kadınlar, esnafın sıkıntılı süreçlerinin devam ettiğini söylüyor.

“ESNAF ‘BİTTİK, TÜKENDİK’ DİYOR!”
11 Ekim 2020

CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın ve beraberindeki CHP İl Kadın Kolları üyeleri esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu’nun da esnafın salgın dönemiyle birlikte artış gösterdiğini söylediği ekonomik sorunlarının çözümü için hükümete önerdiği 17 maddelik ekonomi çözüm paketinin ardından CHP’li kadınlar esnafın nabzını tutarak bu paketteki maddeleri esnafa anlatıyor.

"ESNAFIN ÇIĞLIĞINI DUYAN YOK!"

CHP Bolu İl kadın Kolları Başkanı Işın, esnafın ekonomik sorunlarının her geçen gün arttığını söyleyerek, devletin esnafa yardımcı olması gerektiğini belirtti. Işın izlenimlerini, “CHP Kadın Kolları olarak esnaf ziyaretlerimiz devam ediyor, esnaf sıkıntılı ,kaderine bırakılmış gibi bazı esnaflarımız durumunu idare ediyoruz diye ifade ederken bazı esnafımız bittik tükendik diyor ivedilikle devlet yardımcı olmalı kolaylık sağlamalı bu çığlığı duymalı” şeklinde aktardı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.