İTTİFAKIN AYAK SESLERİ BOLU’DA DA DUYULDU

Ankara’da kulisleri hareketlendiren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Eski Başbakan Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu görüşmesinin ardından, kurulacak yeni bir ittifakın ayak sesi Bolu’da da duyuldu. Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Günenç ve partilileri CHP Bolu İl Başkanı Karsu ve yönetimini ziyaret etti. Güneç’in bu ziyarette Karsu’ya birlikte çalışmak istediklerini söylediği öğrenildi.

İTTİFAKIN AYAK SESLERİ BOLU’DA DA DUYULDU
11 Ekim 2020

İNTERBOLUTV HABER

Eylül ayının ortalarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Eski Başbakan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu görüşmesinin akabinde göüşmenin olumlu etkileri yerelde de hissedilmeye başlandı.

CHP Bolu İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Günenç ve partilileri, CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu ile CHP Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yaklaşık bir buçuk saat süren tanışma ziyaretinde ittifaka ilişkin olumlu konuşmalar yapıldığı öğrenildi. CHP Bolu İl Başkanı Karsu’ya birlikte çalışma arzusunda olduklarını söyleyen Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Günenç’in Bolu Belediye Başkanı Özcan’ın çalışmalarını takdir ettiklerini belirttiği alınan bilgiler arasında.

Özellikle ana muhalefet ve muhalefetin erken seçimi dillendirdikleri şu günlerde, Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu görüşmesinin ardından gerçekleştirilen Bolu’daki bu ziyaret de kulislerde muhtemel yapılabilecek ittifakın yereldeki ayak sesleri olarak yorumlandı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.