BU VAADLERE KİM OY VERMEZ?

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın kendi iktidarlarının ilk yılında işçi, memur ve emekli maaşlarına yüzde 50 zam yapacaklarını, elektrik, su ve doğalgazın ise ücretsiz olacağını ayrıca benzin, mazot ve otogaz fiyatlarının da düşeceğini söyledi. Baskın, bunlar için kaynakların hazır olduğunu belirtti.

BU VAADLERE KİM OY VERMEZ?
14 Ekim 2020

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Saadettin Baskın erken seçim söylemlerinin gündemde olduğu şu günlerde partisi adına iddialı bir çıkış yaptı. Baskın, işçi, memur ve emekli maaşlarına yüzde 50 zam; elektirik, su ve doğalgazın ise ücretsiz olacağını söyledi.

“BENZİN MAZOT VE OTOGAZ FİYATLARI YARIYA DÜŞECEK”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın ifadelerini hatırlatan YRP Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, açıklamasında “İşçi, memur, emekliye Yeniden Refah Partisi’nin iktidarının ilk senesinde yüzde 50 maaş zammı yapacağız. Milli görüş sözü veriyoruz. Ne dediysek bugüne kadar yaptık. 51 senelik tarihimiz ve 54.hükümetimiz bunun apaçık ispatıdır. Elektrik, su ve doğalgaz gibi temel insani ihtiyaçların belli asgari orana kadarı devlet tarafından ödenecek. Akaryakıt üzerinden alınan fahiş vergileri ortadan kaldıracak, benzin, mazot ve oto gaz fiyatlarını yarı yarıya düşüreceğiz. Çiftçi ve köylüye aynen milli görüşün geçmişte yaptığı gibi yeniden sahip çıkacağız. Milli görüş demek önce millet demektir, dış güçler ve önce imtiyazlılar değil” dedi.

“KAYNAKLARIMIZ HAZIR”

Yeniden Refah Partisi olarak vatandaşlara sunulan söz konusu imkanların kaynağını da bulduklarını kaydeden Sadettin Baskın, “16 adım atılacak ve bir yılda borçsuz, zamsız, vergisiz, milleti sıkıp suyunu çıkarmadan 100 ila 150 milyar dolar kaynak üretilecek. Bu kaynakla aynen milli görüşün geçmişte yaptığı gibi 81 ile 81 dev projeyle üretime, katma değerli ihracata, istihdama yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz. Devlet taşın atına elini koyacak, özel sektörden baba yiğit aramak yerine önce kendisi baba yiğitlik yapacak. Türkiye'nin doğusunu ve batısını ayırt etmeden 81 ile 81 dev projeyle bu aziz millet doğduğu büyüğü topraklarda iş sahibi olsun diye bu kaynaklarımızla borçlanmadan inşallah bu adımları atacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.