HAKEM OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Bolu'da, Türkiye Karate Federasyonu ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda Karate Aday Hakem Kursu düzenlenecek.

HAKEM OLMAK İSTER MİSİNİZ?
15 Ekim 2020

Bolu'da, 30/31 Ekim - 1 Kasım 2020 tarihlerinde 17 Temmuz Spor Salonu'nda tertip edilecek ve hakemlik kariyerine ilk adımı atacak spor insanlarının yetişeceği hakemlik kursu başlıyor.

Açılacak olan kursa görevli olarak Avrupa-Dünya hakemi, merkez hakem kurulu başkanı Ahmet Şan ile ilk olimpiyat hakemi Avrupa-Dünya hakemi Uğur Kobaş geliyor. Karate branşında en az 1. Dan Siyah Kemer olanların katılabileceği kurs 3 gün sürecek ve hakemlik hakkında tüm temel bilgiler, teorik-pratik eğitimler bu eğitim sürecinde kursiyerlere verilecek.

Kurs için bilgi almak isteyenler Bolu Karate İl Temsilcisi İbrahim Damar'a 0531 614 68 18 nolu telefondan ve İl Karate Antrenörlerinden Emrah Sarıcaer'e 0544 376 93 26 nolu telefondan ulaşabilecekler. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.