TABLET DOLANDIRICILARI İŞBAŞINDA!

Bolu Belediyesi’nin maddi durumu iyi olmayan öğrencilere ücretsiz olarak tablet vermesini fırsat bilen dolandırıcılar işe koyuldu. Bazı vatandaşları Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın adını kullanarak arayan dolandırıcılar, tabletler için bağış yapılmasını istedi.

TABLET DOLANDIRICILARI İŞBAŞINDA!
15 Ekim 2020

Geçtiğimiz günlerde maddi durumu iyi olmayan öğrencilere Bolu Belediyesi’nin ücretsiz olarak tablet vermesi dolandırıcılara ilham oldu.

Tablet alınması için bağış toplanacağını söyleyen dolandırıcılar aradıkları vatandaşları Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın adını kullanarak dolandırmak istedi.

Bu ihbarı alan Bolu Belediyesi de vatandaşları tablet dolandırıcılarına karşı uyardı ve tabletler için bağış isteyenlere itibar edilmemesini ve bu durumda polisin aranmasını bildirdi.

Bolu Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan’ın ismini kullanarak öğrencilerimize ücretsiz sunduğumuz tablet hizmeti için bağış toplandığını iddia eden dolandırıcılara lütfen itibar etmeyiniz. Bu kişilerin kurumumuzla hiçbir bağlantısı yoktur. Vatandaşlarımızın bu tür talepte bulunanları 155 Polis İmdat hattına bildirmeleri önemle rica olunur” denildi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.