CHP'Lİ IŞIN "BİR DOKUNDUK, BİN AH İŞİTTİK"

Esnaf ziyaretleri devam eden CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın ve partilileri esnafın kan ağladığını söyledi. Işın, esnafın zor durumda olduğunu belirterek "Bir dokunduk, bin ah işittik" dedi.

CHP'Lİ IŞIN "BİR DOKUNDUK, BİN AH İŞİTTİK"
16 Ekim 2020

CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanıuhal Toker Işın ve partilileri Atatürk Bulvarı ve Bahçelievler’de esnaf ziyaretlerine devam etti. Esnafı dinleyen Işın ve partilileri esnafa maske de dağıttı.

Esnafın ekonomik sıkıntısının devam ettiğini ve zor bir dönem geçirdiğini belirten Işın, "CHP Kadın Kolları olarak esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz.Atatürk Bulvarı ve Bahçelievler’de bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaf çok zor durumda tükendik artık ne kadar daha dayanabiliriz bilmiyoruz diye dert yandılar. Tüm giderler devam ediyor ama müşterimiz o kadar azaldı ki çaresiz bekliyoruz diye sıkıntılarını dile getirdi. İktidarın sorunlara çare olacak önlemleri bir an önce almasını esnafa can suyu olmasını istiyorlar. Bizler esnafın sesini duyun artık diyoruz. Onların da aileleri çoluk çocuğu var aylardır idare etmeye çalışıyorlar,kredi alabilenler ödeme zorluğu çekiyor. Bu bölgede bulunan lokaller ve kahvelerde dert yandılar.Kimselerin gelmediği iş yerlerini yine de açık tutuyoruz tüm giderlerimiz devam ediyor ne yapacağımızı bilemez haldeyiz diye dert yandılar. Bizler onların sesi olmaya çalışıyoruz,bir dokunduk bin ah işittik. Esnaf can suyu olacak çözümler istiyor bir an önce" dedi. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.