YENİDEN REFAHLILAR DA SAHAYA İNDİ...

Hükümet kanadından onaylanmasa da ana muhalefet ve muhalefet parti liderleri erken seçimi işaret ediyor. yerelde de erken seçim kıpırtıları başladı, partililer sahaya iniyor. Vatandaşın, özellikle esnafın nabzını tutan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Baskın ve beraberindeki partililer "Sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanınızdayız" mesajı verdi.

YENİDEN REFAHLILAR DA SAHAYA İNDİ...
18 Ekim 2020

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Sadettin Baskın, Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar ve beraberindeki heyet Yukarı Çarşı esnafını ziyaret etti.

Bolu'nun kalbi olarak gördüğünü söylediği Yukarı Çarşı esnafından güzel teveccüh aldığını belirten Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Baskın, "Bolu esnafları ziyaret kapsamında bugün çok ciddi, çok güzel, çok ehemmiyetli bir çalışma yaptık. Bolu'muzun kalbi olarak gördüğümüz Yukarı Çarşı esnafımızdan çok güzel teveccüh aldık" dedi.

"HALKIMIZ MİLLÎ GÖRÜŞE HASRET KALMIŞ"

Esnafın, Erbakan'ın siyasetini çok özlediklerini söylediğini belirten Baskın, "Esnafımız o dönemde yapılan çalışmaların cok verimli olduğunu, şimdi de Dr. Fatih Erbakan'ın aynı çalışmaları yapacağını umut ettiklerini ifade ettiler. Ayrıca yapılan bu çalışmalardan Yeniden Refah Partimiz halkımızın dosdoğru bir siyasete hakiki anlamda Milli Görüş'e hasret kaldığını net bir şekilde tespit etmiştir. Halktan bu bilgiler doğrultusunda çalışmalarımızı bu yönde ilerleterek inşallah Yeniden Büyük Türkiye'yi Adil Düzen, Milli Görüş çerçevesinde kuracağız. Bu istikamette ekonomimizi düzeltmek için gerekli adımları atacağız. Üretime dayalı istihdam adımlarını atacağız. İhratactimizi ithalatımızın üzerinde rakamlar olarak yansıtacağız inşallah. Elhamdülillah bu çerçevede yaptığımız çalışmalar çok olumlu olmuştur. Allah teveccüh gösteren halkımızdan razı olsun" diye konuştu.

"REFAH GELECEK YÜZLER GÜLECEK"

Sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da halkın yanında olduklarını belirten Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar "Bolu esnafımız, özellikle Yukarı Çarşı esnafımız bizler için çok kıymetli. Fakat bu süreçte onların ne denli zorluk çektiğine bizler de şahit olduk. Dertlerini dinledik. Dertlerinin dermanının Yeniden Refah'ta olduğunu onlara anlattık. Bizlerin diğer partilerden en büyük farkı sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da halkımızın yanında olmamızdır. Bu sebeple bizleri güler yüzleriyle kabul eden değerli yukarı çarşı esnafımıza çok teşekkür ediyoruz. Kimse unutmasın ki Refah gelecek, yüzler gülecek" dedi.

Yukarı Çarşı'yı karış karış dolaşan Yeniden Refahlılar esnafın sorunlarını dinledi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.