AKGÜL MUHTARLARI UNUTMADI

İhtiyaç sahiplerine yardımların ulaştırılmasında teşrik-i mesaide bulunduğu muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü unutmayan Bolu Ülkü Ocakları İsmail Akgül yayımladığı mesajında muhtarların vatandaş ve devlet kurumları arasında önemli rol üstlendiğini belirtti.

AKGÜL MUHTARLARI UNUTMADI
18 Ekim 2020

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde yayımladığı mesajında muhtarlık görevinin önemine değindi.

1829 yılından bugüne faaliyetlerini sürdüren muhtarlık müessesesinin, demokrasinin, kültürün ve toplumsal yaşantının olmazsa olmazı ve en önemli mihenk taşlarından birisi olduğunu ifade eden Akgül, Ülkemizde 2015 yılından itibaren 19 Ekim tarihi Muhtarlar Günü olarak kutlanmaktadır. Yürüttükleri pek çok görevlerinin yanında, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini devletimizin kurumları nezdinde takip etmek, iletmek gibi bir kamu görevini yerine getiren muhtarlarımız, köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde de önemli bir rol oynamakta, hem devletimizi hem de vatandaşlarımızı temsil ederek büyük bir sorumluluk, gayret ve özveriyle hizmet ifa etmektedirler” dedi.

İsmail Akgül; “Değerli muhtarlarımızın vatandaşlarımıza hizmet noktasında bizlere ulaştıracakları ihtiyaç ve beklentileri önemsiyor, vatandaşlarımıza sunulan kamu hizmetlerinin etkin, verimli, aksamadan, birlikte hareket ederek, uyum ve işbirliği içerisinde yürütülmesine büyük özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.