BOLU DAĞI'NDA YOĞUN SİS

Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Tüneli ve Bolu Dağı'nın D-100 kara yolu Düzce kesiminde etkili sağanak ve sis nedeniyle görüş mesafesi 25 metreye kadar düştü.

BOLU DAĞI'NDA YOĞUN SİS
19 Ekim 2020

D-100 kara yolu Bolu Dağı geçişinin Düzce kesimlerinde etkili olan sağanak ve sis, görüş mesafesinin düşmesine neden oldu. Kara yolunda zaman zaman sis nedeniyle ve Bakacak, Karanlıkdere ve Taşaltı mevkilerinde görüş mesafesi yer yer 25 metreye kadar düştü.

Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tünel viyadükleri ve tünel kesiminde de yoğun sis etkili oluyor. Otoyoldaki elektronik levhalar ile sürücüler yoğun sise karşı tedbirli olmaları yönünde bilgilendiriliyor. Bölgede etkili olan sağanak da ulaşımı olumsuz etkiliyor.

Bazı sürücüler araçlarının flaşörlerini yakarak kara yolunda seyrediyor. Bölgede ring halinde bulunan polis ve kara yolları ekipleri, sürücüleri yakın takip ve aşırı hız yapmamaları konusunda uyarıyor. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.