17 MAHALLEDE SU KESİNTİSİ

Bolu'da içme suyu hattında meydana gelen arıza nedeniyle bazı mahallelerde su kesintisi yaşanıyor. 

17 MAHALLEDE SU KESİNTİSİ
20 Ekim 2020

Bolu'da içme suyu hattında meydana gelen arıza nedeniyle bazı mahallelerde su kesintisi yaşanıyor. Konuya ilişkin Bolu Belediyesi'nden bilgilendirme yapıldı. 
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Bolu içme suyu şebeke hattında meydana gelen arıza nedeniyle 20 Ekim 2020 Salı günü (bugün) saat 04.00'e kadar Sağlık Mahallesi, Kültür Mahallesi,  Beşkavaklar Mahallesi, Salıbeyler Mahallesi, İzzet Baysal Mahallesi, Alpağut Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Borazanlar Mahallesi, Gölyüzü Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Karamanlı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Büyükcami Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Köroğlu Mahallesi ve Tabaklar Mahallesi'nde su kesintisi yaşanacaktır. Onarım çalışmasının en kısa sürede tamamlanması için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Halkımıza önemle duyurulur."

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.