GÜL YENİDEN Mİ GELİYOR?

Ahmet Taşyürek’le yolların ayrılmasından sonra teknik direktör arayışlarını sürdüren Beypiliç Boluspor’da gündeme gelen son isim Fırat Gül. Genç teknik adamın hem maliyetinin düşük olması hem de takımı ve ligi biliyor olması Boluspor yönetimini Gül üzerinde yoğunlaştırıyor.

GÜL YENİDEN Mİ GELİYOR?
20 Ekim 2020

Ahmet Taşyürek’le yolların ayrılmasından sonra teknik direktör arayışlarını sürdüren Beypiliç Boluspor’da gündeme gelen son isim Fırat Gül. Geçen sezon ilgin ikinci yarısında Kırmızı Beyazlı ekipte göreve gelen ve başarılı bir grafik ortaya koyan Fırat Gül, yeni sezon öncesi görevinden ayrılmıştı. Yeni teknik direktör arayışındaki Beypiliç Boluspor birçok isimle görüşmelerini sürdürürken son olarak Fırat Gül’ü de listeye dahil etti.

Adı gecen hocaların çok astronomik rakamlar istemesi buna karşın Fırat Gül’ün daha ekonomik rakam istemesi yönetimin Gül’e daha sıcak bakmasına neden oldu.

Yönetimin bugün Fırat Gül ile bir araya gelmesi bekleniyor.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.