YÖNETİM ABDULLAH ERCAN'I DA GÜNDEMİNE ALDI

Beypiliç Boluspor'da daha önce kulüp ve milli takımlarda çeşitli yaş gruplarında görev alan Abdullah Ercan'ın da teknik direktörlük için adı geçmeye başladı.

YÖNETİM ABDULLAH ERCAN'I DA GÜNDEMİNE ALDI
20 Ekim 2020

İNTERBOLUTV SPOR

Beypiliç Boluspor karşılaşma için Balıkesir'e gitti ancak yönetimin Bolu'da yeni teknik adam arayışları devam ediyor. Taşyürek'le yolların ayrılmasından sonra gündeme gelen isimler yüksek maliyetleri ve kamuoyunun tepkileri nedeniyle bir kenarda bekletilirken, yönetim Fırat Gül'e maliyetinin düşük olması ve takımı tanımasıyla nedeniyle sıcak bakıyor. Ancak hata yapmak istemeyen yönetim bir ismi daha masaya getirdi.

Beypiliç Boluspor da Abdullah Ercan ismi, teknik direktör arayışındaki yönetimin gündeme getirdiği bir diğer isim. Daha önce kulüp ve milli takımlarda çeşitli yaş gruplarında görev alan Ercan'ın da takım teknik direktörlüğü için adı geçmeye başladı. Yönetim kurulunun bu akşam yapacağı haftalık değerlendirme toplantısında Fırat Gül ve Abdullah Ercan isimlerinin ön planda olacağı öğrenildi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

2021 © İnterbolu TV
© 2020 Tüm hakkı interbolutv.com sitesine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır. Köşe yazılarından yazarlar sorumludur. İçerik, resim ve medya kaynak göstermeden kullanılamaz. interbolutv.com sitesi Anadolu Ajansı abonesidir.